Unit

First Name

Last Name

City

State

New Rank

359

Dolores

Aiello-Gormley

Longmont

CO

Junior Master

358

Shane

Bassett

Yuma

AZ

Junior Master

354

Rebecca

Berg

Peoria

AZ

Junior Master

354

Marva

Bouldin

Surprise

AZ

Junior Master

364

Judith

Collins

Pagosa Springs

CO

Junior Master

159

Helen

Craige

El Paso

TX

Junior Master

363

Jeffrey

Davis

Greeley

CO

Junior Master

354

Robert

Edmonds

Phoenix

AZ

Junior Master

354

Jeffrey

Erhart

Phoenix

AZ

Junior Master

356

Anita

Froehlich

Tucson

AZ

Junior Master

361

Suzanne

Greenwell

Evergreen

CO

Junior Master

361

Martin

Grossberg

Bailey

CO

Junior Master

388

David

Hanebutt

High Rolls Mt P

NM

Junior Master

354

Steven

Harper

Goodyear

AZ

Junior Master

359

John

Hoebel

Lafayette

CO

Junior Master

356

Louise

Jeffery

Tucson

AZ

Junior Master

361

Ed

Johnson

Denver

CO

Junior Master

383

Veronica

Kadish

Santa Fe

NM

Junior Master

361

Dee

Lannon

Aurora

CO

Junior Master

374

Charles

Leder

Albuquerque

NM

Junior Master

356

Barbara

Marshall

Tucson

AZ

Junior Master

361

Barbara

Mellman Davis

Denver

CO

Junior Master

361

Marcia

Miller

Highlands Ran

CO

Junior Master

356

Patricia

Mosher

Tucson

AZ

Junior Master

363

Leslie

Mowers

Fort Collins

CO

Junior Master

421

Gretchen

Neuman

Cheyenne

WY

Junior Master

351

Nancy

Parsegian

Sun Lakes

AZ

Junior Master

356

Madeline

Quirk

Tucson

AZ

Junior Master

356

Erik

Ringkjob

Green Valley

AZ

Junior Master

373

Diane

Rosenstein

Henderson

NV

Junior Master

360

Randy

Rush

Colorado Spgs

CO

Junior Master

363

Barbara

Sommermeyer

Fort Collins

CO

Junior Master

364

Gary

Steele

Cordillera

CO

Junior Master

363

Jay

Swartz

Loveland

CO

Junior Master

356

Robert

Wendland

Green Valley

AZ

Junior Master

361

Shirley

Witsell

Denver

CO

Junior Master

360

Jim

Wyss

Monument

CO

Junior Master

374

Michele

Bell

Albuquerque

NM

Club Master

356

Bruce

Block

Tucson

AZ

Club Master

354

Linda

Cronin

Fountain Hills

AZ

Club Master

356

Rosemarie

Deppisch

Tucson

AZ

Club Master

354

Mary

Dolson

Goodyear

AZ

Club Master

356

Stephanie

Eiff

Tucson

AZ

Club Master

361

Ramzi

Fawaz

Denver

CO

Club Master

354

Joel

Glassman

Scottsdale

AZ

Club Master

360

Jimmy

Guggenhime

Colorado Spgs

CO

Club Master

356

Paul

Hanson

Marana

AZ

Club Master

359

James

Herbst

Longmont

CO

Club Master

374

Thomas

Kimball

Belen

NM

Club Master

351

Deborah

Long

Casa Grande

AZ

Club Master

422

Judy

Nelson

Laramie

WY

Club Master

351

Frank

Recchia

Gilbert

AZ

Club Master

354

Michael

Rosnick

Scottsdale

AZ

Club Master

354

John

Schraufnagel

Surprise

AZ

Club Master

363

Jean

Schreiber

Loveland

CO

Club Master

355

Karen

Schudson

Sedona

AZ

Club Master

351

Jana

Smith

Tempe

AZ

Club Master

354

Sandra

Smith

Scottsdale

AZ

Club Master

363

Ruth

Warner

Greeley

CO

Club Master

354

Myron

Weintraub

Phoenix

AZ

Club Master

 

Unit

First Name

Last Name

City

State

New Rank

356

Judith

Bois

Tucson

AZ

Sectional Master

363

Ruth

Boothe

Fort Collins

CO

Sectional Master

354

Veronica

Bresztyenszky

Sun City

AZ

Sectional Master

159

Beatrice

Cannarsa

El Paso

TX

Sectional Master

374

Joanne

Corbett

Bernalillo

NM

Sectional Master

361

Gail

Crespin

Littleton

CO

Sectional Master

364

Anita

Davis

Durango

CO

Sectional Master

380

Norman

Duttweiler

Las Cruces

NM

Sectional Master

354

Penny

Fisher

Scottsdale

AZ

Sectional Master

356

Judy

Grow

Tucson

AZ

Sectional Master

354

Ginny

Hampton

Scottsdale

AZ

Sectional Master

364

Sue

Hasz

Cortez

CO

Sectional Master

356

Eileen

Helitzer

Tucson

AZ

Sectional Master

361

Michael

Hoolihan

Denver

CO

Sectional Master

355

Christine

Hunter

Prescott

AZ

<span style="font-family: Calibri; fo



Previous page: December 2017 Rank Changes for NLM   Next page: Rank updates for Feb. 2018