New Rank Changes as of March, 2018

Unit  First Name Last Name City State New Rank
361 Linda Averbach Denver CO Junior Master
374 Sandy Ballard Albuquerque NM Junior Master
422 Gregory Brice Phippsburg CO Junior Master
364 Celia Bronson Durango CO Junior Master
359 Sue Clark Silverthorne CO Junior Master
354 Jaon Dayton Litchfield Park AZ Junior Master
360 Howard Donaldson Colorado Spgs CO Junior Master
354 James Gacek Phoenix AZ Junior Master
361 Janet Gardiner Centennial CO Junior Master
374 Esther Geller Albuquerque NM Junior Master
351 Pam Gerstner Sun Lakes AZ Junior Master
354 Sandra Glover Phoenix AZ Junior Master
361 Anne Hackstock Englewood CO Junior Master
361 Jane Hamilton Denver CO Junior Master
361 Valerie Heuer Denver CO Junior Master
354 Kamy Ingels Phoenix AZ Junior Master
361 Christopher Kasvin Lakewood CO Junior Master
363 Linda Klipp Greeley CO Junior Master
364 Marianne Lederer Snowmass CO Junior Master
354 Barbara Macfarlane Goodyear AZ Junior Master
364 James Maclean Grand Junction CO Junior Master
361 Kalleen Malone Denver CO Junior Master
373 Nancy Maroney Henderson NV Junior Master
354 Pearl-Ann Matt Fountain Hills AZ Junior Master
351 Jamey McAdams Tempe AZ Junior Master
363 Pat Merry Estes Park CO Junior Master
374 Lisa Morgan Albuquerque NM Junior Master
361 Sally Murray Littleton CO Junior Master
374 Inge Padgett Albuquerque NM Junior Master
359 Laurence Preble Boulder CO Junior Master
354 Carmel Robbins Scottsdale AZ Junior Master
354 Leslie Rozenhart Goodyear AZ Junior Master
356 Marynell Schlegel Tucson AZ Junior Master
360 Philip Schmidt Colorado Spgs CO Junior Master
361 William Schultze Castle Rock CO Junior Master
422 Catherine Uttech Steamboat Spgs CO Junior Master
361 Steve Allexan Englewood CO Club Master
374 Janice Arias Albuquerque NM Club Master
159 Liz Ashby El Paso TX Club Master
360 Jean Brackett Colorado Spgs CO Club Master
388 Kathleen Cook Alamogordo NM Club Master
373 Donna Franz Las Vegas NV Club Master
359 Lisa Geiger Boulder CO Club Master
361 Rajni Gupta Littleton CO Club Master
364 Michelle Harlow Durango CO Club Master
354 Geoffrey Hebert Surprise AZ Club Master
354 Brian Janes Phoenix AZ Club Master
354 Richard Kepes Scottsdale AZ Club Master
354 Sam Kuller Scottsdale AZ Club Master
356 Chris Leffler Sierra Vista AZ Club Master
356 Anthony Morley Green Valley AZ Club Master
374 Jolene Nye Albuquerque NM Club Master
351 Yogi Patel Chandler AZ Club Master
388 Emily Preece Ruidoso NM Club Master
360 Cynthia Rose Colorado Spgs CO Club Master
373 Patricia Rossi Las Vegas NV Club Master
354 Judith Rubin Scottsdale AZ Club Master
354 Karen Sapp Goodyear AZ Club Master
351 Claudia Venie Santanvalley AZ Club Master
354 Geoff Walker Phoenix AZ Club Master
354 Dean Wolcott Phoenix AZ Club Master
354 Kathryn Abresch Urbanek Sun City West AZ Sectional Master
363 Diane Adams Fort Collins CO Sectional Master
356 Deborah Bright Donnelly Tucson AZ Sectional Master
361 Ulla Byrd Lakewood CO Sectional Master
356 Stephen Campbell Tucson AZ Sectional Master
354 Nicole Corcoran Scottsdale AZ Sectional Master
374 Janet Davis Albuquerque NM Sectional Master
364 Robert Davis Durango CO Sectional Master
356 Carole Delie Tucson AZ Sectional Master
363 Holly Field Fort Collins CO Sectional Master
367 Linda Hayden Salida CO Sectional Master
376 Bob Hickson Carlsbad NM Sectional Master
354 Anita McClintock Scottsdale AZ Sectional Master
355 Susan Moody Sedona AZ Sectional Master
356 Mickey Muse Tucson AZ Sectional Master
351 Ellen O Hara Mesa AZ Sectional Master
374 Richard Preston Albuquerque NM Sectional Master
354 Sandy Salomon Phoenix AZ Sectional Master
354 Janice Shimokubo Scottsdale AZ Sectional Master
363 Ellen Switzer Fort Collins CO Sectional Master
359 L Whitsitt Longmont CO Sectional Master
374 Norma Barney Placitas NM Regional Master
374 Elizabeth Bennett Albuquerque NM Regional Master
373 Greg Bohn Las Vegas NV Regional Master
354 Paula Cheslik Glendale AZ Regional Master
383 Gene Covington Santa Fe NM Regional Master
356 Pat Felker Tucson AZ Regional Master
159 Margarita Flores El Paso TX Regional Master
361 Joseph Gschwendtner Castle Rock CO Regional Master
383 Mitchell Krieger Santa Fe NM Regional Master
351 Frank Maresso-Paco Tempe AZ Regional Master
354 Bonnie Rook Sun City AZ Regional Master
356 Rona Rosenberg Tucson AZ Regional Master
363 Keith Schwols Fort Collins CO Regional Master
359 P Lynn Stuart Boulder CO Regional Master
354 Kathy Wiggins Scottsdale AZ Regional Master
361 Elizabeth Wilson Denver CO Regional Master
360 Betty Davis Colorado Spgs CO NABC Master
356 Michael Dech Marana AZ NABC Master
374 Jerry Harper Albuquerque NM NABC Master
364 Jacqueline Hurlbutt Scottsdale AZ NABC Master
360 Dennis Kruse Colorado Spgs CO NABC Master
383 Paul Lazarus Santa Fe NM NABC Master
380 Susan Michelson Las Cruces NM NABC Master
374 Donna Romm Albuquerque NM NABC Master
380 William Stein Las Cruces NM NABC Master
374 Mark Vitale Placitas NM NABC Master
374 Marge Weitzel Albuquerque NM NABC Master
374 Leonie Wellman Albuquerque NM NABC Master
374 Donald Wunsch Albuquerque NM NABC Master
356 Virginia Brier Tucson AZ Adv NABC Master
356 Linda Grissom Tucson AZ Adv NABC Master
361 Scott Kelly Aurora CO Adv NABC Master
374 Alan Pope Albuquerque NM Adv NABC Master



Previous page: Rank updates for Feb. 2018   Next page: Youth and Student Activites